2022 Yılı KİDR Değerlendirme Toplantısı
Üniversitemiz 2022 Yılı Kurum İç Değerlendirme Raporunun değerlendirilmesi ile ilgili olarak Kalite Koordinatörlüğü tarafından 16-17 Mart 2023 tarihlerinde Daire Başkanlıkları A Binası İç Denetim Başkanlığı Toplantı Salonunda Kalite Koordinatörlüğü Eğitim Öğretim, Araştırma Geliştirme, Toplumsal Katkı ve Yönetim/İdari Alt Komisyon üyelerine yönelik değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Toplantıda Kalite Koordinatör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet ALTUN ve Şule AYDIN; alt komisyonlar tarafından hazırlanan 2022 Yılı Kurum İç Değerlendirme Raporu taslak metni ile ilgili sunum gerçekleştirdi.
![](/haberetkinlik/75_2022_kurum_ic_degerlendirme_raporu_hazirlik_degerlendirme_toplantisi_gerceklestirildi520309.jpeg)
![](/haberetkinlik/75_2022_kurum_ic_degerlendirme_raporu_hazirlik_degerlendirme_toplantisi_gerceklestirildi268299.jpeg)
![](/haberetkinlik/75_2022_kurum_ic_degerlendirme_raporu_hazirlik_degerlendirme_toplantisi_gerceklestirildi719979.jpeg)
![](/haberetkinlik/75_2022_kurum_ic_degerlendirme_raporu_hazirlik_degerlendirme_toplantisi_gerceklestirildi473253.jpeg)
![](/haberetkinlik/75_2022_kurum_ic_degerlendirme_raporu_hazirlik_degerlendirme_toplantisi_gerceklestirildi130259.jpeg)
![](/haberetkinlik/75_2022_kurum_ic_degerlendirme_raporu_hazirlik_degerlendirme_toplantisi_gerceklestirildi531324.jpeg)
![](/haberetkinlik/75_2022_kurum_ic_degerlendirme_raporu_hazirlik_degerlendirme_toplantisi_gerceklestirildi398064.jpeg)