İdari Yönetim Birimlerin Sorumluları ve Temsilcileri

 

İDARİ YÖNETİM BİRİMLERİNİN SORUMLULARI VE TEMSİLCİLERİ

Birim Adı:

DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı 

Fakülte Sekreteri M. Şevket BAŞYURT

Sevim ÇİFTÇİ

Birim Adı:

ECZACILIK FAKÜLTESİ

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Fakülte Sekreteri Abdullah DEMİRCİ

İlkay AYGÜNDÜZ

Birim Adı:

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Fakülte Sekreteri Hümmet KUTLUAY

Şef Atilla SİYAMOĞLU

Birim Adı:

EĞİTİM FAKÜLTESİ

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Fakülte Sekreteri Burhan İLTER

Şuayip ÖZTÜRK

Birim Adı:

FEN FAKÜLTESİ

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Fakülte Sekreteri Güldane ERGÜN

Fatih KESKİNBALTA

Birim Adı:

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Fakülte Sekreteri Tuba ÜNSAL

Hamza DUMAN

Birim Adı:

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Fakülte Sekreter. V. Güngör KARA

Hüseyin ERDOĞAN

Birim Adı:

İLAHİYAT FAKÜLTESİ

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Fakülte Sekreteri Bedrettin GÜNDOĞDU

Mithat ELDEMİR

Birim Adı:

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Fakülte Sekreter V. Güven ŞENYURT

 

Birim Adı:

MİMARLIK FAKÜLTESİ

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Fakülte Sekreteri Meral KIZILCAN

Mustafa GÜLMEZ

Birim Adı:

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Yrd. Doç. Dr. Evren GÖLGE

Cevdet CESUR

Birim Adı:

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Fakülte Sekreteri Necdet AKKIYAL

Eda TEKİN

Birim Adı:

TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Fakülte Sekreteri Nezihe MUT

Edip ÖZER

Birim Adı:

TIP FAKÜLTESİ

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Fakülte Sekreteri Binali KOÇ

Birgül YILDIRIM NUR

Birim Adı:

VETERİNER FAKÜLTESİ

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Fak. Sek. V. Yıldız SARIKAYA

Adem SAKARYA

Birim Adı:

FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Murat YILDIRIM

 Turan YARAŞ

Birim Adı:

SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Metin MERT

Cennet ARAS

Birim Adı:

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Zafer YILDIZ

Osman TANER

Birim Adı:

EĞİTİM BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Arife DAŞTAN

İsmail YEŞİLTAŞ

Birim Adı:

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

İbrahim YILMAZ

Harun ATASOY

Birim Adı:

SUŞEHRİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Ahmet GÜLER

 

Birim Adı:

TURİZM İŞL. VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Fakülte Sekreter V. Merih KILIÇ

Murat KOLBAŞI 

Birim Adı:

YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Erdoğan DOĞAN

Arzu İLTER

Birim Adı:

ZARA VEYSEL DURSUN UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Murat KALKAN

Saffet TOKGÖZ

Birim Adı:

CUMHURİYET MESLEK YÜKSEKOKULU

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Bayram PAMUK

Handan KAYA

Birim Adı:

SİVAS MESLEK YÜKSEKOKULU

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Murat ÖCALAN

Fikri COŞGUN

Birim Adı:

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Mustafa ARIKAN

Galip SÖNMEZ

Birim Adı:

TÜRK MÜZİĞİ DEVLET KONSERVATUVARI

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Celal AYBORAN

Mustafa BIÇAKÇI

Birim Adı:

DİVRİĞİ NURİ DEMİRAĞ MESLEK YÜKSEKOKULU

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

İrfan ÖZEN

 

Birim Adı:

GEMEREK MESLEK YÜKSEKOKULU

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Osman KOMBUL

Mustafa BAL

Birim Adı:

GÜRÜN MESLEK YÜKSEKOKULU

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Alper VARDAR

Burak DEMİRSOY

Birim Adı:

HAFİK KAMER ÖRNEK MESLEK YÜKSEKOKULU

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

(Yüksekokul Sek. V.) Mustafa TOPBAŞ

Yunus ELİTOK

Birim Adı:

İMRANLI MESLEK YÜKSEKOKULU

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Olcay YILDIRIM

İbrahim ŞAHİNOL

Birim Adı:

KANGAL MESLEK YÜKSEKOKULU

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Savaş KABASAKALOĞLU

D. İbrahim DOĞAN

Birim Adı:

KOYULHİSAR MESLEK YÜKSEKOKULU

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Şükrü ŞAHİN

Mustafa KALUÇ

Birim Adı:

SUŞEHRİ TİMUR KARABAL MESLEK YÜKSEKOKULU

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Ercan GÜLEÇ

Hasan DAL

Birim Adı:

ŞARKIŞLA AŞIK VEYSEL MESLEK YÜKSEKOKULU

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Bahri AYDIN

Bayram ÖZKAN

Birim Adı:

YILDIZELİ MESLEK YÜKSEKOKULU

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Suat ÇAMLIBEL

Atila ÇETİNKAYA

Birim Adı:

ZARA AHMET ÇUHADAROĞLU MESLEK YÜKSEKOKULU

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

İbrahim KIRATLI

Suat ALAT

Birim Adı:

BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Ayhan ÖZDEMİR

Selçuk AKGÜN

Birim Adı:

İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Eyüp DENİZLİ

Tahsin YONTAR

Birim Adı:

ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Adnan TAŞKIN

Metin UZUN

Birim Adı:

PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Vedat COŞKUN

Zeki ASLAN

Birim Adı:

SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Muhlis ÖZTÜRK

Mustafa EROL

Birim Adı:

STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRE BAŞKANLIĞI

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Altan ÖZBEK

Vedat VURUŞAN

Birim Adı:

KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON DAİRE BAŞKANLIĞI

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Mustafa HASBEK

Ahmet COŞDU

Birim Adı:

YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI

 

Sorumlu

Temsilci

Adı Soyadı

Vural ERCİNS

Saniye KORALTAN VURAL